Üye Girişi Yeni Üyelik Şifremi Unuttum
Kategoriler
ODA SPREYİ
ZEYTİNYAĞI
SIZMA ZEYTİNYAĞI
NATUREL BİRİNCİ ZEYTİNYAĞI
RİVİERA ZEYTİNYAĞI
ZEYTİN
SİYAH ZEYTİN
YEŞİL ZEYTİN
PEMBE ZEYTİN
KIRMA ZEYTİN
DOLGULU ZEYTİN
EZME-SALATA-REÇEL
BAL
ÇAM BALI
ÇİÇEK BALI
KIR ÇİÇEĞİ BALI
ZEYTİN YAPRAK ÇAYI
KOZMETİK ÜRÜNLER
ZEYTİNYAĞLI ŞAMPUAN
ZEYTİNYAĞLI SIVI SABUN 750 ML
ZEYTİNYAĞLI SIVI SABUN 400 ML.
ZEYTİNYAĞLI SABUNLAR
KOLONYA
Haberler
İstanbul Maltepe Küçükyalı HILTOWN AVM de  yeni satış şubemiz 30.11.2017 tarihi itibariyle hizmete açılmıştır. İstanbul Maltepe Küçükyalı HILTOWN AVM de yeni satış şubemiz 30.11.2017 tarihi itibariyle hizmete açılmıştır.
İstanbul Kadıköy Satış Şubemiz Caferağa Mahallesi Tavus Sokak No.:8/A adresinde 09.11.2017 tarihi itibariyle hizmete açılmıştır. İstanbul Kadıköy Satış Şubemiz Caferağa Mahallesi Tavus Sokak No.:8/A adresinde 09.11.2017 tarihi itibariyle hizmete açılmıştır.
Orkide kokulu lux (100 gr.lık) zeytinyağı sabun çeşidimiz satışa sunulmuştur. Orkide kokulu lux (100 gr.lık) zeytinyağı sabun çeşidimiz satışa sunulmuştur.
 Vakıflar Zeytinyağlı Şampuan 400 ML. Ürün Çeşidimiz Satışa Sunulmuştur. Vakıflar Zeytinyağlı Şampuan 400 ML. Ürün Çeşidimiz Satışa Sunulmuştur.
Vakıf Zeytinyağı Hakkındaki broşürümüz Vakıf Zeytinyağı Hakkındaki broşürümüz
Vakıflar Zeytini Hakkındaki broşürümüz Vakıflar Zeytini Hakkındaki broşürümüz
Vakıflar Bal Hakkındaki broşürümüz Vakıflar Bal Hakkındaki broşürümüz
zeytin çiçeği kolonyamız satışa sunulmuştur zeytin çiçeği kolonyamız satışa sunulmuştur
YENİ MAHSÜL SELE ZEYTİNİMİZ ÇIKTI YENİ MAHSÜL SELE ZEYTİNİMİZ ÇIKTI
Zeytin Ağacı Zeytin Ağacı
Anket
Kredi Kartı ile Alışveriş İmkanı Sağlayan Yeni Kurumsal Web Sitemizi Nasıl Buldunuz
Çok İyi
İyi
Kötü
İade ve Garanti Koşulları

 

Ürün Satış, Sipariş, Teslimat ve İade Koşulları
 
            SİPARİŞ
•          Sitemizde yer alan tüm fiyatlar sipariş günü esasına uygun olarak geçerlidir ve fiyatlara KDV dâhildir. Bütün fiyatlar Türk Lirası (TL) cinsindendir.
•          Sipariş verdiğiniz ürünler size anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi aracılığıyla gönderilecektir.
•          Teslimat bedeli, ürün alışveriş sepetine eklediğinde gösterilmektedir.
•          Siparişlerim sayfasından teslimat bilginizi takip edebilirsiniz.
•          Sepetiniz, sitemizde yaptığınız alışveriş sırasında seçtiğiniz ürünleri sakladığınız bölümdür. Alınan ürünlere ve ödemelere ilişkin tüm bilgiler buraya kaydedilir.
•          Siparişlerinizin teslimat durumunu üyelik bilgileriniz ile üst menüde bulunan Siparişlerim kısmından takip edebilirsiniz. Siparişlerinizin tedarik edilmesi aşamasında sipariş durumunuz “İşleme Alındı” olarak gözükecektir. Siparişiniz kargoya teslim edildiği andan itibaren kayıtlı e-posta adresinize kargo takip bilgileri bildirilmektedir.
•          Siparişinizin gecikmesi durumunda 0 266 3731174 dahili 12 no’lu telefondan bizi arayarak ürününüzün gecikmesi hakkında bilgi alabilirsiniz. Hızlı dönüş için info@vakifzeytinleri.gov.tr adresimize mail atarak da bilgi alabilmektesiniz.
•          Siparişlerim sayfamızdan siparişinizin durumunu takip edebilirsiniz. Teslimatınız kargoya verildiğinde, sistemimiz İşleme Alındı / Kargoya Teslim Edildi şeklinde bilgilendirme e-posta’larıyla ayrıca sizi haberdar etmektedir.
 
              ÖDEME
•          Alışverişlerde teslimat süresinin başlangıcı, siparişi verdiğiniz zaman değil sipariş tutarının hesaplarımıza geçtiği andır.
•          Sipariş, tutarın 5 iş günü içerisinde işletme hesabına geçmemesi durumunda iptal edileçektir.
 
            BANKA HESAP NUMARAMIZ
•          ALICI: Ayvalık Vakıf Zeytinlikleri İşletme Müdürlüğü
•          ŞUBE: Vakıflar Bankası Edremit Şubesi(şube kodu 041)
•          HESAP NO: 00158007281019688
•          IBAN: TR 5800 0150 0158 0072 8101 9688
         
KARGO ÜCRETLERİ
•          150 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsizdir. 150 TL altı siparişlerde ise kargo ücreti müşteriye aittir.
 
 
          
 
           TESLİMAT ŞARTLARI
•          Sipariş bedelinin ödenmesinden sonra, en geç 3 iş günü içerisinde ürünler kargoya teslim edilir. Siparişiniz kargoya verildikten sonra, bölgenize göre 24 ya da 48 saat içerisinde teslimatınız gerçekleşir.
•          Bu süre içinde siparişinizin size veya belirttiğiniz adrese ulaşmaması durumunda, 0(266) 3731174dahili 12 numaralı telefondan veya info@vakifzeytinleri.gov.tr  adresinden e-posta yoluyla bizimle iletişim kurabilirsiniz.
•          Siparişleriniz anlaşmalı kargo servisleri aracılığı ile teslim edilmektedir. Siparişleriniz kargoya teslim edilir edilmez e- posta adresinize gönderildiğine dair teyit bilgisi gönderilmektedir. Sipariş numaranız, sipariş verdiğiniz ürün adı bilgilerinizle beraber e-posta aracılığı ile ya da www.yurticikargo.com linkinden günün 24 saati kargo teslim detaylarınıza ulaşabilirsiniz.
•          Teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, sevk irsaliyesi ile karşılaştırarak siparişinizi kontrol ediniz. Siparişinizi tam eksiksiz ve hasarsız olarak teslim aldığınıza dair kargo yetkilisine bir imza vermelisiniz. Ürünü teslim aldığınızda, kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz. Ürünlerin eksik ya da hasarlı olduğunu düşündüğünüz durumda, kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketi teslim almayınız ve derhal bizimle irtibata geçiniz. Eğer ürün eksik veya hasarlı ise gerekli inceleme yapıldıktan sonra siparişiniz en kısa zamanda tekrardan size ulaştırılacaktır.
•          Teslimat adresi ve fatura adresinin aynı olduğu siparişlerde, ürün, fatura ve irsaliye belgeleriyle birlikte teslim edilecektir. Teslimat adresi ve fatura adresinin farklı olduğu siparişlerde, ürünün faturası, fatura adresine gönderilecek, ürünün irsaliyesi ise, ürünle birlikte teslimat adresine gönderilecektir. Siparişlerinizi, belirlediğiniz alternatif alıcıların ancak kimlik ibrazı karşılığında teslim alabileceğini unutmayınız.
•          Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız ve mutlaka size ulaşabileceğimiz bir telefon numarası bildiriniz.
•          Teslimat adresinde alıcının bulunamaması halinde, kargo firması ziyaret ihbar notu bırakmaktadır. Adresine, ziyaret ihbar notu bırakılan alıcının 3 gün içinde kargo firmasıyla irtibata geçmemesi halinde, kargo firması paketi işletmemize geri getirecektir.
 
            İADE ŞARTLARI
•          Ürün iadesi işlemlerinde, 4822 Sayılı Kanun ile Değişik 4077 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun şartları uygulanır. Alıcılar, 7 gün içinde herhangi bir sebep göstermeksizin cayma hakkını kullanabilirler.
•          Genel olarak satın aldığınız ürünlerin kapağını açmadan, ambalajını tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde ürünleri iade edebilirsiniz. Öncelikle info@vakifzeytinleri.gov.tr  adresine iade etmek istediğiniz ürün ve iade nedenini açıklayan bir bilgi e-postası atmanız gerekmektedir. Konuyla ilgili size en kısa zamanda bir dönüş yapılacaktır. E-posta ile önceden bildirilmeyen iade istekleri kesinlikle kabul edilmeyecektir.
•          İade etmek istediğiniz siparişlerinizin, ürün, fatura, irsaliye, sertifika, sigorta formları, ürün kutusu ve varsa diğer tüm evrak ve materyallerin, varsa gönderilen hediyeleriyle birlikte eksiksiz olarak, Vakıf Zeytinlikleri İşletme Müdürlüğü /Edremit adresine kargo ile gönderilmesi gerekmektedir. İade gönderimi sırasında, kargo firmalarından, ya da iade işlemini gerçekleştiren müşteriden kaynaklanan sebeplerle, ürün ve ürünle birlikte gönderilen evrak ve materyallerde meydana gelen bozulma ya da benzeri değer kaybettirici her türlü durumun sorumluluğu iadeyi gerçekleştiren müşteriye aittir.
•          İşletmemizin anlaşmalı kargo firması ile yaptığınız gönderimlerde sizden herhangi bir kargo ücreti alınmayacaktır. Diğer kargo firmaları ile yapılan gönderilerin ücreti gönderen kişiye aittir. Karşı ödemeli gönderimler kabul edilmeyecektir.
•          Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş (örnek: orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilmez) tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
•          İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.
•          385 Sayılı Vergi Usul Kanunu Genel Tebliği uyarınca yeni uygulamaya göre, eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır.
•          İade etmek istediğiniz ürün / ürünler ayıplı ise kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Bu durumda, “info@vakifzeytinleri.gov.tr ” adresine iade ile ilgili önceden göndermiş olduğunuz e-posta ile sitemizden gelen cevabın çıktısını ürünle beraber kargo ile göndermeniz gerekir. Diğer durumlarda ise kargo ücreti size aittir.
•          Sipariş müşteriye gönderilirken alınan ulaşım bedeli müşteriye geri ödenmeyecek, ancak iadesi kabul edilmiş müşteriler için ürünü geri almak için ödenen kargo bedeli işletmemiz tarafından karşılanacaktır.
•          Para iadesi ise, paketin elimize ulaşması üzerinden geçen kanuni süre olan 10 gün içerisinde yapılmaktadır.
•          Bu sürenin uzaması aşağıda sıralanan sıkça karşılaşılan bazı sebeplerden ötürü olmaktadır:         
        1. Hatalı hesap numarası,
 
        2. Eksik banka veya şube bilgisi,          
 
        3. Vadeli hesap numarası,
        4. Hesap numarası yerine kredi kartı veya bankamatik kartı numarası verilmesi
 5.İsme yapılan havale ya da EFT’nin zamanında alınmaması gibi müşterilerimizden kaynaklanan hatalar
•          Müşterilerimiz kendi adlarına olmayan başka bir hesaba iade tutarını talep edemezler ve kanunen böyle bir geri ödeme mümkün değildir. Bu gibi durumlarda kişi adına havale yapılması mümkündür.
•          İade alındıktan sonra, iade şartlarının yerine getirilip getirilmediği incelenir. İade onaylanırsa, ürün için ödenmiş olan meblağın tamamı 7 gün içinde hangi yolla ödendiyse (EFT, havale, kredi kartı) aynı yoldan iade edilir. İade ürünlerde tespit edilen hasar, eksik v.b. gibi maddi kayıplar müşteriye rapor edilir ve gerekli maddi kesinti yapılarak para iadesi yapılır. havale ile yapılan ödemeler en geç 1 hafta içerisinde hesaba yansımaktadır.
•          Eğer iade edilen üründe işletmemizin bir kusuru varsa, tüm gönderi maliyetleri bize aittir. Üründe bir kusur yoksa sevkiyat ve iade gönderi maliyetleri iade edilecek toplam tutardan düşülecektir.
•          Ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır.
•          Sitemizden ürün satın alınması, yukarıda ilan edilmiş hüküm ve koşulların kabul edildiği anlamına gelmektedir.
Üye Girişi
Email :
Şifre :
   
Üye Ol | Şifremi Unuttum
Alışveriş Sepetim
Sepetiniz boş..
Son Gezilen Ürünler
Henüz Gezdiğiniz Ürün Bulunmuyor
Kısayol Bilgisi
Sayfalar
Banka Hesaplarımız
Satış Sözleşmesi
İade ve Garanti Koşulları
Güvenlik
İletişim Bilgileri
Müşteri Hizmetleri
Banka Hesap Numaralarımız
Hakkımızda
Gizlilik İlkesi
Tüketici Hakları
Sıkça Sorulanlar
Kargo Ücretleri
150 TL Üstü Kargo Bizden
HTTPS Ayarları
Verdiğimiz Hizmetler
İhale İlanları
Kamu Hizmet Standartları
Vakıflar Satış Şubeleri
Gıda Analizleri