ERKEN HASAT SIZMA ZEYTİNYAĞI CAM ŞİŞE 500 ML

35.00 TL
Hızlı Gönderim
  • Ürün Özellikleri
  • Yorumlar

ERKEN HASAT   SIZMA ZEYTİNYAĞITam olgunlaşmadan toplanan hafif yeşil-pembemsi renkteki zeytinlerin (erken hasat) mekanik sıkım yöntemleri ile sıkılmasından elde edilen sızma tipi bir zeytinyağı çeşididir.

Yoğun aromalıdır, yüksek oranda polifenol içerdiğinden antioksidan özelliği son derece fazladır. Kahvaltılarda, salatalarda  ve yağsız hafif balıkların üzerinde kullanılması tavsiye edilir.


ZEYTİNYAĞLARIMIZIN HİÇ BİR ÇEŞİDİNDE KİMYASAL  RENK,
KOKU VE AROMA VERİCİ,  İNSAN SAĞLIĞINA ZARARLI KATKI 
VE 
 
DİĞER BİTKİSEL YAĞLARDAN  KARIŞIM  ASLA YOKTUR..
                                                                   
                                                    VAKIFLAR GÜVENDİR..
VAKIFLAR MARKASI 

Vakıflar Genel Müdürlüğü,  Ayvalık, Burhaniye, Havran, Küçükkuyu, Altınoluk, Edremit ilçelerini  içine alan ve Edremit Körfez Bölgesi olarak bilinen hat üzerinde  14.000 dekar arazide  yaklaşık 165.000 adet zeytin ağacı varlığına sahiptir.

Vakıf Arazilerin hepsi Kökleri tarihten gelen Bir inancın, Sevginin, Cömertliğin,  Barışın  temsilcisi Ecdat Yadigarı Emanetlerdir.

Bu Zeytinlik arazileri “ Ayvalık Vakıf Zeytinlikler İşletme Müdürlüğü ” eliyle yönetilmektedir.
Müdürlüğümüz 1940 yılında ilk defa 3913 sayılı kanun ile  kurulmuş ve Kuruluş amacı “ Vakıf zeytinliklerinin korunması, kollanması, ıslah edilmesi ve işletilmesidir.

Bu amaçla tarihten gelen bir Kamu bilinciyle, kendi tesislerinde üretimini gerçekleştirdiği Zeytin, Zeytinyağı ve diğer ürünlerini  ‘ VAKIFLAR ’ markası ile kendi satış noktalarında ve diğer yöntemler ile tüketiciyle buluşturmaktadır. Henüz bir yorum girilmemiş.
Yorum girebilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Ürün Sepetinize eklendi!