KEÇİ SÜTLÜ ZEYTİNYAĞLI SABUN (Kutulu) 150 gr.

10.00 TL
Hızlı Gönderim
  • Ürün Özellikleri
  • Yorumlar

KEÇİ SÜTLÜ ZEYTİNYAĞI SABUNU 

% 100 Saf zeytinyağı ile sadece keçi Sütünden elde edilmiştir.

Cildinizin tahriş olmadan temizlenmesi için keçi sütü sabunu çok doğru bir tercihtir.

Makyaj sonrası cilt temizliğinde de tercih edebilirsiniz.

Keçi sütü sabunu, içeriğindeki keçi sütünün proteinler, vitaminler ve mineraller açısından oldukça zengin oluşu nedeniyle, sabundan çok daha fazlasıdır.

Keçi Sütü Anne sütüne en yakın süt olarak bilinir.

A, B1, B6, B12, C ve E vitaminleri, mineraller, sitrik asit, amino asitler, doymamış yağ asitleri, doğal enzimler, cildi besleyen ve canlandıran diğer çeşitli besinlerle birlikte çok zengin besin maddesini içerir. 

 

Keçi Sütü Sabunumuzun İçindekiler

Sodium Olivate (Sodium Hydroxide,  Zeytin yağı, Gliserin, Su) ve Caprae Lac (Keçi Sütü) bileşiminden oluşan Keçi Sütü Sabunu, cildinizle aynı pH değerine sahiptir.

 

KEÇİ SÜTÜ SABUNU NASIL KULLANILIR?

Keçi sütü sabunundan beklediğiniz etkiyi alabilmeniz için ılık su ile bolca köpürterek kullanılması önerilir. Gerek banyoda gerekse günlük kullanımda bol köpürterek cilde uygulanması tavsiye edilir.

Cildin emiliminin sağlanmasının ardından ılık su ile durulayın.

 

Yüze Uygulama

Keçi sütlü Zeytinyağı sabunu, beklenen etkiyi sağlamadı İçin doğrudan yüze sürülmesi yerine yerine su ile ıslatılan sabun köpürtülerek köpüğü yüze sürülerek masaj yapılarak emilim sağlanmasında fayda vardır.

Köpüğün çok fazla baskı uygulamadan hafif bir masajla yüze uygulanmasına dikkat edilmelidir. Uygulama sonunda cildinizi ılık su ile durulayınız.


Henüz bir yorum girilmemiş.
Yorum girebilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Ürün Sepetinize eklendi!