SIZMA ZEYTİNYAĞI PET ŞİŞE 1000 ML

45.00 TL
Hızlı Gönderim
  • Ürün Özellikleri
  • Yorumlar

SIZMA ZEYTİNYAĞI


Zeytinin doğal özelliklerini değiştirmeyecek bir sıcaklıkta sadece mekanik veya fiziksel işlemler uygulanarak elde edilen, berrak, kendine özgü tat ve kokuda olan %100 doğal haliyle gıda olarak tüketilebilen yağdır.
Kokusu ve tadında kusur olmayan,serbest asitlik derecesi (oleikasit cinsinden) en çok %0,8 olan natürel zeytinyağıdır.Natürel sızma zeytinyağı,pişen veya pişmeyen her tür yemeklere uygun olmakla birlikte salatalar ve çiğ tüketim için idealdir.


                   ZEYTİNYAĞLARIMIZIN HİÇ BİR ÇEŞİDİNDE KİMYASAL  RENK,
               KOKU VE AROMA VERİCİ,  İNSAN SAĞLIĞINA ZARARLI KATKI 
VE 
 
                     DİĞER BİTKİSEL YAĞLARDAN  KARIŞIM  ASLA YOKTUR.

                                    

                VAKIFLAR    GÜVENDİR.

  VAKIFLAR MARKASI 

Vakıflar Genel Müdürlüğü,  Ayvalık, Burhaniye, Havran, Küçükkuyu, Altınoluk, Edremit ilçelerini  içine alan ve Edremit Körfez Bölgesi olarak bilinen hat üzerinde  14.000 dekar arazide  yaklaşık 165.000 adet zeytin ağacı varlığına sahiptir.

Vakıf Arazilerin hepsi Kökleri tarihten gelen Bir inancın, Sevginin, Cömertliğin,  Barışın  temsilcisi Ecdat Yadigarı Emanetlerdir.

Bu Zeytinlik arazileri “ Ayvalık Vakıf Zeytinlikler İşletme Müdürlüğü ” eliyle yönetilmektedir.
Müdürlüğümüz 1940 yılında ilk defa 3913 sayılı kanun ile  kurulmuş ve Kuruluş amacı “ Vakıf zeytinliklerinin korunması, kollanması, ıslah edilmesi ve işletilmesidir.

Bu amaçla tarihten gelen bir Kamu bilinciyle, kendi tesislerinde üretimini gerçekleştirdiği Zeytin, Zeytinyağı ve diğer ürünlerini  ‘ VAKIFLAR ’ markası ile kendi satış noktalarında ve diğer yöntemler ile tüketiciyle buluşturmaktadır. 

Henüz bir yorum girilmemiş.
Yorum girebilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Ürün Sepetinize eklendi!